V rámci polygrafické výroby Vám nabízíme více než 18 leté zkušenosti v oboru s možností poradenství, návrhu  komplexního řešení a širokého sortimentu výrobků jako jsou např. samolepicí etikety, formuláře, obálky, bloky, samolepicí pásky, sáčky a tašky, a to s potiskem nebo bez na základě Vašich konkrétních přání a požadavků.

TTR pásky

Nabízíme kompletní sortiment TTR pásek. Termotransferové pásky se používají pro potisk etiket, štítků, textilu, potisk výrobků a podobně. Vzhledem k tomu, že neexistují žádné standardní rozměry, řežeme pásky přesně na míru.

Etikety

Nabízíme široký sortiment etiket, které slouží jako základní identifikační prvek označení a popisu výrobků.

Potištěné pásky

Lepící pásky s firemním potiskem  budou vhodně doplňovat Vaši firemní kulturu.

Tiskopisy

Nabízíme tiskopisy všech druhů, od hlavičkových a tabelačních papírů s logem až po letáky, servisní deníky, smlouvy apod.

Reklamní předměty

Reklamní předměty nabízíme ze dřeva, kůže, kovu, textilu, skla, keramiky nebo plastu a to v luxusním nebo standardním provedení.

Grafické práce

Nabízíme kompletní grafické práce – tvorbu grafického designu a DTP. Kromě vytváření grafiky pro následnou polygrafickou výrobu poskytujeme služby jako je tvorba korporátní identity, návrh propagačních a reklamních materiálů a další speciálních produktů.