TTR pásky

Nabízíme kompletní sortiment TTR pásek. Termotransferové pásky se používají pro potisk etiket, štítků, textilu, potisk výrobků a podobně. Vzhledem k tomu, že neexistují žádné standardní rozměry, řežeme pásky přesně na míru.

ttr_fhWAX… voskové pásky jsou nejpoužívanějším typem TTR pásek, používají se k potisku etiket a syntetických materiálů, pro potisk výrobků a etiket. Voskové pásky nabízíme v různých kvalitách.
ttr_2WAX / RESIN… voskovo – pryskyřičné pásky se využívají při potisku syntetických materiálů, fólií, oblových materiálů a papíru. Tyto pásky se vyznačují vysokou odolností potisku a příznivou cenou.
20130327025032_sRESIN… pryskyřičné termotransferové pásky se vyznačují nejvyšší kvalitou a odolností potisku, proto se využívají ve stojírenském a potravinářském průmyslu. Pryskyřičné pásky jsou vhodné i pro potisk oděvu.
CD332_26_color-ThermalTransferRibbons-300x300Barevné TTR pásky většinou se využívají černé TTR pásky, ale někdy jsou potřeba i barevné pásky. Nabízíme širokou škálu barev TTR pásek.